Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення балкону.

Утеплення балкону.

  Якщо ви хочете перетворити свій балкон. Зробити з нього кабінет для роботи, поєднати його з кімнатою і тим самим розширити її або зовсім зробити з балкона цілорічну оранжерею, то вам необхідно не просто красиво оформити його, а й утеплити.

  Щоб у вас вийшов по справжньому теплий балкон, то вам необхідно використовувати комплексне утеплення! Тобто потрібно обробити стіни балкона панелями, обробити парапет на ньому і встановити «теплу підлогу» для обігріву.

  На сьогодні є два популярні способу обробки: обробка деревом (вагонкою) і обробка пластиком. Щоб краще утеплити балкон використовують листовий пінопласт. Він має ряд дуже позитивних властивостей, таких як тепло і звукоізоляція. І звичайно відносно невисока вартість!

  При утепленні балкону в найпершу чергу створюється на ньому каркас з дерев'яних брусків, а потім весь вільний простір заповнюється листами пінопласту.

  Вкрай раджу всі стики пропінитил професійною монтажною піною, щоб виключити можливість потрапляння вологи та холоду всередину лоджії, також піна грає роль як клеючий матеріал.

  Після того, як ви весь простір заповнили пінопластом і монтажною піною, потрібно прокласти проводку. І тільки після прокладки проводки можна приступати до оббивки вагонкою або пластиковими панелями.

  І тільки в самому кінці встановлюються розетки, вимикачі, світильники та інші електроприлади.

Утеплення балкону.

  Якщо ви вибрали дерев'яні панелі (вагонку), то їх необхідно обробити пенотексом, щоб захистити дерево від впливу на нього вологи. Пенотекс буває різних кольорів, а також прозорий. Так що, ви зможете підібрати для свого дизайну те, що вам потрібно.Ступінь обробки на балконі залежатиме, що ви хочете отримати зі свого балкону. Вічнозелений сад, окрему кімнату або продовження кімнати?

  Якщо ви хочете, щоб на балконі жили ваші рослини, то достатньо буде виконати роботи по обшивці стін балкону з вуличною боку, а по всьому периметру обробки пройтися монтажною піною та обшити балкон з середини. Це допоможе вам зберегти більше тепла взимку. Різниця температур на балконі між вулицею і всередині, взимку становитиме близько 7 градусів за Цельсієм.

  Якщо ви хочете з балкона зробити окрему кімнату, де ви проводитимете багато часу, то тут складніше. У такому випадку необхідно буде утеплити парапет, стелю, підлогу, холодні бічні стіни, і бажано зробити теплу підлогу. Хотілося б відзначити, що утеплювати парапет лоджії не обов'язково, якщо він з бетону товщиною більше 10 см. У такому випадку можна не морочитися і обійтися звичайною монтажною піною.

  Але якщо ви хочете балкон/лоджію зробити продовженням кімнати, то слід встановити теплове джерело (електричний конвектор, маслений обігрівач).

  Приділіть особливу увагу підбору пластикових вікон. Адже саме вікна є найчастішою проблемою втрати тепла з приміщення. Однокамерний склопакет утримує приблизно в п'ять разів менше тепла, ніж стіни. Виходячи з цього, при обробці і утепленні вашого балкона/лоджії, в першу чергу потрібно встановити якісні вікна.

  На всі роботи у вас має піти від двох до п'яти днів, залежно від обсягів робіт і складності завдання.

  Щоб полегшити собі життя, зверніться до фахівців. Вони відразу зроблять замір балкона/лоджії і, враховуючи ваші побажання, порахують вартість матеріалів для роботи і скажуть вам точну ціну.

  Самі ж ви можете помилитися в розрахунках і купити дуже багато зайвого або навпаки дуже мало матеріалу, як наслідок понесете додаткові витрати.

Утепление помещений.