Утепление помещений.
Утепление дома
Утепление помещений.

Основні переваги базальтової вати.

Базальтовая вата.

  Кожному забудовнику в даний час відомо, що побудувати будинок, в якому буде тепло, можна лише за умови виконання якісної теплоізоляції. Ефективність тепло збереження в будові багато в чому залежить від використаних в ході робіт матеріалів. На думку багатьох фахівців, найкращим видом утеплювача є базальтова вата.

  Будівельні компанії та приватні забудовники на стадії виконання робіт з теплоізоляції об'єктів роблять вибір саме на користь цього утеплювача. Хоча утеплення будівлі цим матеріалом і є досить дорогим задоволенням, зате на його стороні велика кількість позитивних характеристик, які дозволяють підвищити теплоізоляційні характеристики будови і забезпечити збереження тепла всередині приміщень протягом тривалого часу.

  Якщо перераховувати позитивні якості цього матеріалу, то відразу ж можна виділити однокомпонентність даного утеплювача. Це одна з характерних рис базальтової вати. Вона обумовлена тим, що компанії-виробники при виготовленні цього утеплювача застосовують тільки одну породу - базальт. Однак сучасні технології, які активно використовуються при виробництві утеплювачів, дозволяють в їх склад додавати шихту. Окремі виробники вносять до складу ще й вапняк. Всі ці добавки роблять більш високою плинність волокон.

  Однак присутність у складі матеріалу таких добавок, на думку багатьох експертів, може призвести до того, що стійкість теплоізоляційного матеріалу до впливу такого фактора, як підвищена температура може істотно знижуватися.

Базальтовая вата.

  Слід розуміти, що базальтова вата є сучасним матеріалом, який можна використовувати в якості основного, при утепленні не тільки будівель адміністративного призначення, а й будинків, які використовується для постійного проживання.

  Ще один варіант використання цього матеріалу - його застосування при теплоізоляції систем трубопроводів. Також цей матеріал є відмінним рішенням, коли необхідно забезпечити якісне утеплення холодильних установок.

  Одним з найважливіших якостей цього матеріалу є його високі характеристики в плані теплоізоляції. Крім цього застосування даного матеріалу дозволяє забезпечити хороший шумозахист. Пов'язані ці якості з тим, що цей матеріал має низьку теплопровідність. Тому якщо ви проводите роботи по утепленню будівлі і використовуєте саме базальтову вату, то ваші витрати на проведення цього виду робіт будуть істотно знижені.

  Також особливістю базальтової вати є звуконепроникність цього матеріалу. Воно пов'язане з тим, що для цього типу ізолятора характерна волокниста структура. А завдяки їй відбувається зниження швидкості, з якою поширюються і гасяться звукові хвилі. Високі теплоізоляційні властивості, заради яких цей матеріал і вибирають багато будівельників, обумовлені тим, що між волокнами цього матеріалу в його структурі присутній повітря.

  Багатьох забудовників в такому матеріалі, як базальтова вата, приваблює не тільки її високі теплоізоляційні характеристики, але і те, що вона має тривалий термін експлуатації. Експерти говорять про те, що сучасні види якісної базальтової вати можуть мати термін служби, що варіюється від 30 до 40 років. Однак практичний досвід показує, що цей тип утеплювача може ефективно виконувати свої функції протягом більш тривалого часу.

Стойкость на температуру базальтовой ваты.

  Ще одним позитивним моментом, який присутній у базальтової вати, є її висока стійкість до впливу хімічних речовин з агресивною дією. До числа таких заведено відносити органічні масла, а також кислоти та луги.

  Плюсом цього матеріалу є те, що він має високу водостійкість. Дані якості виробникам цього утеплювача вдається забезпечувати внаслідок того, що гідрофобні добавки вводять до складу матеріалу. А завдяки тому, що вміст вологи в структурі матеріалу знаходиться на низькому рівні, істотно підвищуються його теплоізоляційні характеристики.

  Не менш важливою якістю цього утеплювача є висока щільність. Це дає їм можливість витримувати значні навантаження механічного характеру. Також це забезпечує те, що можна використовувати захисні склади для декорування цього матеріалу.

  Проблемою деяких матеріалів, призначених для теплоізоляції конструкцій, є їх слабка стійкість до впливу атмосферних чинників. У випадку з базальтової ватою таких проблем не виникає. Навіть під впливом таких чинників протягом тривалого часу їх теплоізоляційні характеристики не знижуються. Температура і вологість на властивості цього утеплювача не робить ніякого впливу.

  

Утепление помещений.