Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Ізоляційна піна - дуже хороший утеплювач.

Ізоляційна піна.

Коли ви будуєте житло або інше приміщення, де потрібно щоб було тепло взимку, а влітку це приміщення зберігало прохолоду, потрібно робити ізоляцію цього приміщення.

На ринку будівельних матеріалів існує великий вибір засобів для утеплення. Ізоляційна піна в даний час є найкращим варіантом для теплоізоляції приміщення. У неї найвищий рівень теплоізоляції з усіх видів ізоляційних матеріалів.

Дуже багато людей вибирають її за простоту монтажу. За економічну вигоду в тривалому вимірі, користуючись з тривалості існування її властивостей в робочому стані. Гарантійний термін властивостей ізоляційної піни складає близько 80 років. Цього терміну вистачить для того, щоб на ринок вийшов ще кращий ізоляційний матеріал.

Ізоляційна піна також діє, як дуже якісний і ефективний звуковий бар'єр. Вона також добре блокує проникнення вологи, пари і повітря. Що забезпечує поліпшення структури та цілісності стіни.

Ізоляційна піна виготовляється в двох видах: із закритим і відкритим типом бульбашок. Піна з відкритим типом бульбашок дешевша, але вона потребує додаткових шарів для зовнішнього покриття, щоб компенсувати низький тепловий опір. Піна з закритим типом бульбашок дорожча, і їй не потрібні додаткові шари, через те, що бульбашки закриті, і через них не надходить волога і повітря.

Ізоляційна піна являє собою синтетичну речовину, яка утворилися завдяки поєднанню неорганічних і органічних матеріалів.

Утеплення ізоляційною піною.

Існує багато різних комбінацій за технологією створення ізоляційної піни. Але найбільше ізоляційних пін виготовляється шляхом синтезу поліолів (органічні смоли) і ізоціантів. Цей процес проходить при певних температурах і певному тиску. При хімічній реакції ці речовини утворюють поліуретановий матеріал, який має властивість розширюватися до конкретного розміру приблизно в 100 разів більшого від реального обсягу.

Ізоляційна піна твердне протягом 4 годин. Після розпилення заповнює весь простір, в якому вона знаходиться. Цим вона утворює теплову подушку. А також утворює ізоляційний бар'єр в порожнинах, де вона знаходиться. І тим самим не дає можливості проникати волозі, звуку і повітряним потокам. Вона посилює структуру стін і ізолює різні частини, які не доступні при звичайному методі ізоляції.

В ізоляційної піни високий коефіцієнт опору на одиницю об'єму. Вона до якоїсь (певної) міриі токсична, але якщо вона закрита матеріалом типу гіпсокартон або іншими матеріалами, то вони цю токсичність закривають.

Коли ви ізоляційною піною утеплите приміщення, то ви зменшите витрати на опалення. І це дуже вигідно в довгостроковій перспективі, користуючись з довговічності ізоляційної піни.

Утепление помещений.