Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Мінеральний утеплювач на основі базальтових волокон.

Мінеральний утеплювач.

  Мінеральний утеплювач це теплоізоляційний матеріал, з волокнистою структурою. Виготовлений з мінеральної сировини та з розплавлених гірських порід, а також з використанням піску, шлаків і їх сумішей. Із застосуванням синтетичних сполучних компонентів.

Користуючись з позитивних теплоізоляційних, звукоізоляційних властивостей і екологічності, цей матеріал отримав підвищений попит серед широкого асортименту теплоізоляційних матеріалів.

  Високоякісні властивості мінерального утеплювача:

  1. У мінерального утеплювача теплопровідність дуже низька.
  2. Добре стійкий до зовнішніх впливів і довго зберігає свої хороші властивості.
  3. Протистоїть впливу вологи на свою структуру, і у нього великий рівень не гігроскопічності.
  4. Хороша здатність підтримувати вологість в приміщенні в потрібних межах, користуючись з легкого проникнення  і випаровування вологи.
  5. Високий ступінь вогнестійкості внаслідок складу з негорючих матеріалів.
  6. Відсутній негативний вплив на навколишнє середовище внаслідок екологічності матеріалу.
  7. Захищає металеві поверхні від корозії, і протистоїть хімічним впливам кислот, лугів і розчинників, а також гарна у нього біологічна стійкість.
  8. Має хороші звукоізоляційні властивості.

  Має хороші звукоізоляційні властивості.

Мінеральний утеплювач.

Мінеральний утеплювач використовується для теплоізоляції і звукоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін. А також перекриттів з перегородками, підлог і стель. Всіх інших каркасних конструкцій з різним ступенем нахилу, від горизонтальних до вертикальних. Це горищні скатні даху і мансарди. Найбільш його ефективно використовувати для утеплення лоджій і балконів. Залежно від кліматичних умов, використовують мінеральний утеплювач товщиною від 50 до 150 міліметрів.

Кріпиться він на стіни та стелю за допомогою металевих конструкцій, і покривається декоративним покриттям таким як гіпсокартон, пластик або дерев'яне покриття. Мінеральний утеплювач вогнестійкий, і цю особливість добре використовують у будівництві. Також у нього дуже великий термін служби.

  Мінеральні утеплювачі за типом використання поділяються на:

  1. Базальтовий утеплювач, який застосовується для утеплення вентильованих фасадів.
  2. Мінеральний утеплювач на основі базальту, який застосовується для утеплення плоского даху. У нього велика щільність структури, яка дає велику ступінь міцності на стиск і опір до навантажень.
  3. Мінеральний утеплювач для утеплення штукатурних фасадів. У нього велика міцність на відрив шарів.
  4. Легкий мінеральний утеплювач для використання в побутових умовах. При його використанні робиться паробарєр, і він добре підходить для утеплення балконів і лоджій.
  5. Комбінований мінеральний утеплювач, це вже готовий утеплювач з відбиваючим фольгованним шаром.

Утепление помещений.