Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення відкосів вікон.

Утеплення відкосів вікон.

  Якщо в період підготовки до зимового сезону не приділити уваги утепленню відкосів, то всі дії по збереженню тепла в приміщенні можуть виявитися марними. Варто докладно розглянути послідовність робіт з організації теплоізоляції вікон, а також різновиди матеріалів, придатних для цієї мети.

  Який утеплювач віддати перевагу? Сучасний ринок теплоізоляційних матеріалів настільки різноманітний і багатий, що вибрати відповідний утеплювач не складе труднощів. Увага доведеться приділити тому, щоб вибрати матеріал, відповідний вашим індивідуальними умовами.

  Сьогодні визнаними лідерами ринку будматеріалів даного призначення є - економічний пінопласт і ефективна мінеральна вата. При цьому, пінопласт дозволяє економити грошові кошти, не втрачаючи на якості теплоізоляції.

  Важливо, що зазначені вище будматеріали підходять не тільки для посилення теплоізоляції укосів, але й можуть бути використані для інших елементів віконної конструкції: підвіконь, з'єднувальних перемичок і тому подібного. Сам процес утеплення залишається однаковим у всіх випадках.

  

    Посилення теплоізоляції укосів - поради фахівця.

  Якщо ви вирішили посилити теплоізоляцію вікон самостійно, вам слід дотримуватися конкретно певній послідовності ваших дій і враховувати деякі нюанси цього процесу.

  1. Перед початком процесу безпосереднього розподілу утеплювача на обраному ділянці, необхідно уважно оглянути всю віконну конструкцію цілком для того, щоб виявити всі тріщини та дефекти (саме вони можуть послужити лазівкою, через яку холодне повітря здатний проникнути в житло). Акуратно за шпаклювати всі знайдені отвори та щілини. Зверніть увагу: з зовнішньої сторони будинку теж обов'язково потрібно оглянути місце для проведення робіт (а не тільки всередині приміщення).

  2. На підготовлену поверхню укосу укласти термо вкладкою (її роль виконує обраний вами теплоізоляційний матеріал). Для щільного прилягання утеплювача до основи, його закріплюють спеціальними мастиками (їх можна буде купити в будь-якому магазині будматеріалів).

  Зверніть увагу: теплоізоляційний шар повинен дуже добре примикати до поверхні укосу, без пустот або здуття. Неякісна укладання утеплювача може привести не тільки до проникнення з зовні холодного повітря в приміщення, а й до виникнення конденсату.

  3. Закрити прикріплений утеплювач оздоблювальними матеріалами: пластиковими панелями або вологостійким гіпсокартоном. При виборі останнього, після його монтажу доведеться нанести шар шпаклівки та фарби на поверхню укосів.

Утеплення відкосів вікон.

    Утеплення вікон на один сезон: деякі тонкощі процесу.

Вищеописаний спосіб дозволяє утеплити вікна назавжди, але іноді буває необхідність утеплення віконних конструкцій тільки на зиму. У цьому випадку в якості теплоізоляційного матеріалу заведено використовувати поролон, нарізаний на тонкі смужки, або звичайну вату, яку можете купити в будь-якій аптеці. До основних переваг даних матеріалів можна віднести їх доступність і легкість монтажу-демонтажу.

  Зверніть увагу: при використанні вищевказаних матеріалів акуратно наносите клеїть склад, щоб не довелося робити дорогий ремонт утеплювати віконної конструкції або її елементів.

  Посилення теплоізоляції вікон на один сезон - найдавніший метод збереження тепла в будинку в зимовий період часу.

  Можна регулярно займатися обклеюванням вікон поролоном і декоруванням смужками паперу, а потім обдиранням всього цього навесні, але набагато розумніше зробити один раз надійне утеплення. Таким чином, ви не тільки заощадите сили, позбавите себе від щорічних клопоту, а й отримаєте можливість створити акуратний красивий дизайн віконних прорізів, зберігаючи при цьому тепло та затишок в домі.

Утепление помещений.