Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Система утеплення Ceresit.

Утепление откосов окон.

Системи утеплення являють собою набір найрізноманітніших засобів і елементів, які сьогодні дуже широко застосовуються для теплоізоляції житлових і промислових будівель, і споруд найрізноманітнішого призначення. В основному це фасадні системи утеплення, застосовуються зовні будинку, захищаючи несучі стіни таі дах від впливу негативних кліматичних проявів - низької температури, вітру, опадів самого різного роду. Багато фасадних системи було винайдено і розроблено за кордоном, і дуже довго в нашу країну просто імпортувалися. Але настав час, і з'явилися свої власні заводи з виробництва найпопулярніших сьогодні день будматеріалів для фасадних систем. Однією з таких систем утеплення є Ceresit.

  Система утеплення марки Ceresit ділиться на дві основні різновиди - Ceresit МВ (мінераловатний) і Ceresit ППС (пінополістирольний). Обидва різновиди використовуються для зовнішнього застосування з метою ефективного утеплення будівлі і застосовуються в залежності від багатьох умов та факторів, що виникають під час архітектурного і технічного планування. В цілому система являє собою конструкцію, яка є багатошаровою, і складається з наступних елементів:

  1). Суміш клейового розчину, за допомогою якого здійснюється кріплення утеплювача на зовнішню поверхню.

  2). Сам плитний утеплювач, який крім клейового розчину, закріплюється на зовнішній поверхні за допомогою кріпильних елементів. Плити можуть бути як мінераловатні, так і виготовлені з пінополістиролу.

  3). Ущільнюючі тагерметизуючі матеріали, які застосовують для того, щоб герметизувати та ущільнити місця, в яких теплоізоляційний шар примикає безпосередньо до віконних або дверних отворів, а також ті місця, де теплоізоляційний шар з'єднується з конструкцією покрівлі.

  4). Скло сітка, яка необхідна для того, щоб зробити додаткове зміцнення всієї конструкції.

  5). Оздоблювальний шар, який є не лише зовнішньою обробкою фасаду, але і підсилює захисну дію скло сітки. Виконується за допомогою штукатурки.

  Схема твори утеплення складається з наступних етапів:

  Для того щоб зробити кріплення утеплювача зовні будівлі, додатково використовується цементний клейовий розчин. Після того, як утеплювач закріплений, з того ж клейового розчину на нього наноситься тонкий шар, який буде виконувати властивість захисного. Потім накладається армована скло сітка, після якої наноситься декоративне оздоблення фасаду. На заключному етапі проводиться обробка за допомогою тонкошарових штукатурок.

Утепление откосов окон.

Системи утеплення Ceresit марок МВ і ППС досить популярні в будівництві. Це пов'язано з тим, що дані системи зарекомендували себе як досить надійні та довговічні матеріали. З досвіду експлуатації матеріалу в Європі можна прекрасно бачити, що система Ceresit має термін експлуатації, який становить понад 50 років без втрати високих технічних характеристик. Хтось може в цьому сумніватися, але дані ці взяті не з короткострокових випробувань, а з історії експлуатації цього матеріалу в реальних умовах починаючи з 1975 року, коли в продаж надійшли перші зразки прототипу цього матеріалу. Так що в реальності термін експлуатації систем Ceresit може бути значно більшим.

  Представлені два типу теплоізоляційної системи Ceresit (ППС і МВ), як уже говорилося вище, різняться між собою. Ці відмінності відносяться до основного застосовується теплоізоляційного матеріалу, а також способу і виду виконання декоративного та технічного оздоблювального шару. Система Ceresit МВ здебільшого використовує в своєму складі, як уже згадувалося вище, мінераловатні плити (МВ), а матеріал марки Ceresit ППС, як можна зрозуміти з абревіатури - плити з пінополістиролу (ППС). Який саме системі віддати перевагу - повністю залежить від того, до якого саме класу пожежної небезпеки (КПО) можна віднести будівлю, а також економічних і ряду інших показників.

  Також хочеться відзначити, що обидва типи системи утеплення мають досить широкі можливості для створення зовнішнього вигляду фасаду. Його можна використовувати при найрізноманітніших архітектурних стилях. За допомогою застосування штукатурок та фарб фірми Ceresit, фасаду можна додати всілякі фактури і кольору, а також відтворювати найрізноманітніші декоративні елементи, створювати різні архітектурні елементи та технічні конструкції, а також багато іншого.

Утепление помещений.