Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення будинку із середини - рідким керамічним утеплювачем.

Утеплення із середини.

Утеплення будинку із середини.

  Однією з важливих умов комфортного проживання це температура. Дуже добре, якщо приміщення взимку не втрачає тепло, а влітку не нагрівається під час спеки. Стіни побудовані з каменю, звичайної цегли або бетону недостатньо, забезпечують теплоізоляцію.

  Теплоізоляція стін зменшує витрати на опалення. Цим самим зменшується потужність опалювальних приладів і економляться гроші. Утепливши якісно стіни один раз, ви скоротите в кілька разів витрати на опалення, а влітку на охолодження приміщення.

Вибір теплоізолюючого матеріалу.

  Утеплюючи будинок зсередини, необхідно правильно підібрати утеплюючий матеріал і конструкцію утеплення. Основною властивістю теплоізоляційних матеріалів є водопоглинання, теплопровідність, паропроникність, біостійкість і вогнестійкість. Тому при виборі матеріалів потрібно визначитися з усіма параметрами вашого утеплення. Вибір утеплювача і сфера його застосування залежить від різних показників. Це матеріал з якого побудований будинок, кількість поверхів і навантаження на них, і навіть в якій кліматичній зоні розташований будинок

  Існують органічні утеплювачі, такі як дерево, пробка, каучук, а також неорганічні це пінобетон, мінеральна вата, рідка кераміка, синтетична деревина і пінопласт. У всіх низька теплопровідність яка добре захищає від холоду. З них кожен має свої переваги і недоліки тому потрібно серйозно поставитися до вибору

  Для утеплення приміщень з середини найчастіше використовують наступні матеріали: фіброліт - це спресована і висушена плита з деревних стружок з'єднана в'яжучими речовинами, а також пробкові матеріали виготовлені на основі кори з деревини. Мінеральна вата яку застосовують для теплоізоляції конструкцій зсередини або в технічній теплоізоляції, пінопласти та пінополіетилени які дуже зручні матеріали. Недоліком є те, що вони значно зменшують корисну площу приміщення. Тому в таких випадках потрібно вибирати інший матеріал для утеплення зсередини.

Рідка керамічна теплоізоляція.

  В даний час самою практичною, на думку фахівців по утепленню, є рідка керамічна теплоізоляція, яка вважається найсучаснішим засобом утеплення. Вона має певні переваги, а її використання легким і не потрібно додаткових витрат площі приміщення і засобів, в порівнянні з іншими утеплювачами. Рідкий керамічний утеплювач являє собою пастоподібну речовину сірого або білого кольору, яка складається зі склосфер, а коли висохне, то утворює еластичне покриття.

  Рідкий керамічний утеплювач виготовляється на лаковій і водній основі. Для робіт всередині приміщення при плюсовій температурі використовують рідкий керамічний утеплювач, виготовлений на водній основі, а коли температура близько 0 або нижче, то використовують рідкий керамічний утеплювач на лаковій основі. Рідкий керамічний утеплювач можна використовувати не тільки для внутрішніх робіт. Їм можна покривати поверхні будь-яких форм в різних важкодоступних місцях. Утеплювати їм можете самостійно без фахівців. Для нього не потрібно додаткових конструкцій, які будуть зменшувати приміщення.

Перевага рідкої керамічної теплоізоляції.

  Основною перевагою рідкої керамічної теплоізоляції є високий показник зчеплення, що забезпечує оздоблювальні поверхні від доступу повітря і води, тим самим запобігає зовнішній корозі,ї а також утворенню іржі, на відміну від мінеральної вати або пінополіуретану. Наявність латексу забезпечить низьку водопоглинаємість. Екологічна чистота матеріалу дає можливість працювати з цим матеріалом в приміщеннях без вентиляції. Однією з важливих особливостей є те, що рідкий керамічний утеплювач не піддається горінню. Його можна наносити на бетонну і цегляну, дерев'яну і металеву, пластикову або картонну поверхні.

Використання рідкого керамічного утеплювача.

Нанесення утеплювача.
  Поверхня, на яку будемо наносити рідкий керамічний утеплювач спочатку потрібно добре очистити, знежирити. Щоб поверхня була без бруду і пилу, окислів і іржі. Перед використанням суміш рідкого керамічного утеплювача розводять водою або лаком і обережно розмішують, щоб не розбити кульки. Суміш повинна бути приготовлена не надто густою, але не рідкою. Суміш рідкого керамічного утеплювача рекомендують наносити при температурі не нижче 6 °C. Для цього використовують м'яку малярську щітку з натуральним ворсом.

  При утепленні тонких стін з бетону або цегли рекомендують наносити 5-6 шарів рідкого керамічного утеплювача. А для товстих стін вистарчить зробити три шари. Після нанесення кожного шару утеплювача, шар повинен сохнути від 1 до 12 годин (а останній шар повинен сохнути довше). На рідкий керамічний утеплювач можна наклеювати шпалери, а також наносити фарбу, що є великою перевагою. Виробники дають гарантію своєї продукції до 25 років для внутрішнього утеплення.

Корисні поради фахівців.

Рідкий керамічний утеплювач можна наносити на поверхню також за допомогою безповітряного розпилювача. Для нанесення рідкого керамічного утеплювача також можна застосувати пневморозпилювач, але слід збільшити вихідний отвір в 1,4-2 мм, так маленький вихідний отвір пневморозпилювача суттєво зменшить продуктивність і повітряний потік буде збивати покриття з поверхні. Потрібно буде також суміш сильніше розводити водою, що призведе до швидкого розшарування шарів.

  Після висихання рідкий керамічний утеплювач утворює дуже міцну, і досить еластичну плівку, з товщиною 0,6-3 мм, в залежності від кількості шарів. Можливість нанесення на поверхню різної геометричної складності робить його незамінним. За своїми властивостями, теплозберігаючий шар рідкого керамічного утеплювача з товщиною в 1,5 мм прирівнюється до шару пінопласту з товщиною в 5 см або шару з мінеральної вати з товщиною 6,5 см.

Структура утеплювача.
  Теплоізоляційний ефект полягає в тому, що рідкий керамічний утеплювач є пористим покриттям, а простір усередині цього матеріалу існує в розрідженому стані. Це розрідження дозволяє зменшити принцип передачі тепла. А також високий коефіцієнт відбиття від поверхні керамічних сфер, зменшує тепловіддачу. Керамічні сфери розташовані в шаховому порядку. Через це - показник теплопровідності рідкого керамічного утеплювача дуже низький, і це дозволяє збільшити теплоізоляцію при тонкому шарі.

  Рідкий керамічний утеплювач може наноситися на будь-яку поверхню. Тільки при нанесенні утеплювача на цегляну кладку, витрата матеріалу значно збільшується в порівнянні з рівною поверхнею. Також в рідкий керамічний утеплювач можна додати кольору і зробить покриття красивіше. Перед нанесенням на вбираючі поверхні типу бетон, цегла або штукатурка, спочатку слід їх прогрунтувати акриловою грунтовою фарбою або водою.

Утепление помещений.