Утепление помещений.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення будинків із бруса.

Утеплення будинків із бруса.

  Забезпечити тепло в будинку може будь-хто. Сам процес не викличе у вас труднощів, якщо розібратися в деяких нюансах. Для цього не потрібно бути висококласним фахівцем. Будинки із бруса донині не втрачають своєї популярності. Однак колоди зараз обробляють таким чином, щоб виходила гладка і рівна поверхня. Такий варіант дерев'яного будинку досить просто звести, вартість відносно дешева, та й виглядають вони дуже красиво. Головна проблема, з якою стикаються власники є теплоізоляція будинку.

  Утеплення будинків із бруса проводиться в комплексному порядку. Крім стін і підлоги утеплюються також вікна, двері, стелю - але не тільки всередині, а й зовні. Новий побудований будинок слід утеплювати не раніше ніж через рік. Річ у тому, що деревині з плином часу властиво міняти свої властивості - можлива її усадка та усушка. Це означає, що сама конструкція будинку може незначно змінитися, можуть з'явитися небажані щілини та порожнечі, на усунення яких і націлений процес утеплення.

  Варто поставитися до даної роботи сумлінно. Ретельно огляньте весь будинок на наявність будь-яких щілин, для усунення скористайтеся волокном або стрічковим клоччям. Після цього дерево слід обробити протигрибковими засобами.

  Однією з популярних технологій є навісний вентильований фасад, який являє собою металевий каркас, який кріпиться до стіни будинку. Дана технологія дозволяє усувати вологу і конденсат шляхом вільного циркулювання повітря. Зазор між стіною і самим каркасом можна заповнити шаром утеплювача, що поліпшить не лише теплозахисні властивості, а й підвищить шумоізоляцію. Як утеплювальний матеріал може служити пінопласт або мінеральна вата. Простір між стіною і каркасом заповнюється матеріалом від низу до верху, після чого закріплюється зверху захисною мембраною, яка не допустить задування вітру.

Утеплення будинків із бруса.

   При утепленні мінеральною ватою слід використовувати дифузну мембрану, яка не дозволяє проникати волозі всередину, але прекрасно забезпечує вентиляцію вільно випускаючи вологу назовні. Інші матеріали, якими утеплюють в такій мембрані не потребують необхідності. Сам каркас можна спорудити з дерева, але будьте готові до можливої деформації конструкції, надійніше використовувати оцинковану сталь або алюміній. Як закінчення можна використовувати сайдинг, зовні ваш будинок буде виглядати дуже привабливо.

  Що стосується утеплення будинку із середини, то можливо доведеться зіткнутися з деякими труднощами. По-перше, простір в приміщенні може незначно зменшитися, а надлишковий шар теплоізоляції посприяє створенню парникового ефекту. Такий вид утеплення вам не буде потрібний, якщо у вас немає суворого клімату. Перед початком робіт слід так само перевірити поверхню стін на дефекти, при наявності - усунути. Щоб не накопичувався конденсат на дерев'яних стінах, слід покрити їх спеціальною плівкою. Як утеплювальний матеріал можна використовувати скловолокно, яке є пожежобезпечним і екологічно чистим. Облицювання внутрішньої теплоізоляції виконується звичайними матеріалами - грунтовка, гіпсокартон або штукатурка.

  При необхідності можна утеплити стелю, для цього монтується утеплюючий шар в горищному приміщенні. Завершальним штрихом буде утеплення підлоги. Пінополістирол відмінно підійде для цих цілей. Після того як ви постелите даний матеріал, слід розтягнути армуючу сітку і залити все це цементним розчином.

  При грамотному утепленні будинку можна відчувати себе комфортно навіть найсуворішої зими, а також ви зможете непогано заощадити на опаленні та електриці.

Похожі теми.

Утепление помещений.