Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення стін ззовні - недоліки та переваги.

Утеплення стін ззовні.

  При утепленні стін ззовні, вони стають акумулятором тепла, тобто стіна, нагрівшись ще якийсь час, тримає тепло в приміщенні. Але при нагріванні потрібно більше часу, для того щоб ще і стіна прогрілася до потрібної температури. Якщо стіна, утеплена з середини те приміщення дуже швидко нагрівається, тому що стіна ізольована і не відбирає тепло з приміщення, а також дуже швидко остигає приміщення, через те, що стіна не віддає від себе тепла.

  Сонце світить у вікно, то швидко може піднятися температура в кімнаті, відкрили кватирку, і температура швидко знизилася. Зміна температури нагрівального приладу або відключення кондиціонера також впливають на зміну температури в приміщенні. А все це через те, що ізолюванні стіни, які є хорошим акумулятором.

  Утеплення товстим шаром утеплювача зменшує корисну площу усередині приміщення. При товстому шарі утеплювача збільшується ймовірність утворення конденсату.

  Обов'язково потрібно утеплювати відкоси вікон і дверей. Якщо цього не зробити, то з'явиться на них конденсат. Також з'являються містки холоду в місцях, де притикаються перегородки та внутрішні стіни до зовнішньої стіни. Містки холоду також з'являються в стиках стелі та підлоги до стіни.

Точка роси.

  Також на стику стіни та утеплювача знижується точка роси. Пара, яка міститься в теплому повітрі кімнати потрапляє на стик через утеплювач або через щілини на стику стіни з утеплювачем. На холодних стінах вона конденсується і збільшує вологість стін і утеплювача. Цим самим знижує їх теплоізоляційні властивості. На стінах можуть з'явитися грибки та цвіль.

   При сильних морозах волога може замерзнути та руйнувати там матеріали. У приміщенні почне пахнути вогкістю. Тому шар утеплювача стін повинен бути герметичним і ще паронепроникним. Через те, що стіни будуть із зовнішнього боку не захищені, а з середини ізольовані то вони будуть швидше зменшувати термін своєї експлуатації.

   Всі утеплювачі неповністю екологічно чисті. Хто більше, а хто менше, але все-таки вони виділяють шкідливі для здоров'я людини речі, і хоча в межах допустимих санітарних норм. Деякі утеплювачі є пожежонебезпечними, а також не стійкі для хімічних речовин.

Монтаж проводки.

  Також вам по новому потрібно буде виселятися з приміщення, пересувати меблі. Вирішувати проблему з водопровідними трубами та опаленням, якщо воно прокладений по стіні. Монтувати розетки таі вимикачі для світла.

  Утеплення зсередини за витратами дешевше  у порівнянні з зовнішнім утепленням і його легше і простіше проводити. Вам не потрібно монтувати високі підмостки. Робити утеплення ви можете в будь-який час року і незалежно від погоди. Якщо ви вмієте користуватися інструментами, то ви самі легко виконаєте цю роботу.

Утепление помещений.