Утеплення приміщень.
Утепление дома
Утепление помещений.

Утеплення мансарди в будинку.

Утеплення мансарди.

  Утеплення мансарди у будинку починають тільки після того, як вже змонтовано все покрівельне покриття на місце, а також і вітрозахисна плівка. Утеплення мансарди роблять за допомогою теплоізоляційної плити «ROCKWOOL ROCKMIN».

  Теплоізоляційний матеріал повинен бути на 2 см ширший, ніж відстань між кроквами. Тоді утеплювач завдяки його пружності буде встановлений на покрівлю мансарди врозпір між кроквами, що забезпечить йому дуже щільне прилягання до конструкції мансарди. Це не дозволить утворюватися в утепленій мансарді прогалинам в утеплювачі, через які буде надходити холод в утеплену мансарду.

  Утеплення мансарди починають робити знизу вгору, і дуже щільно притискаючи встановлені теплоізоляційні плити одну до іншої. Цей порядок монтажу утеплювача допомагає уникнути утворенню щілин між суміжними утеплюючими плитами, і не дозволяє промерзати в цих місцях. Якщо ви влаштовуєте перекриття плити утеплювача двома шарами, то стики потрібно перекривати суцільною утеплюючою плитою, тобто плити встановлювати в розбіг.

Утеплення стіни.

  У місцях, де знаходяться косі або вирізані кути, то спочатку потрібно за розмірами підігнати утеплюючі плити з запасом на в притик, а вже потім встановлювати утеплюючі плити на місце. Так як утеплюючий матеріал «ROCKWOOL ROCKMIN» має високу щільність (26 кг/м³), то його легко різати ножем. Ніж потрібно брати такий, у якого довжина леза більше ніж товщина матеріалу. Розрізати ножицями, ламати або відривати утеплюючу плиту не можна, тому що не буде щільності прилягання матеріалу.

  Після завершення утеплення мансарди, потрібно детально перевірити всі стики між кроквами та теплоізоляційними плитами. У тому випадку якщо є щілини та дірки в утепленій мансарді, то їх потрібно заробити цим же матеріалом по всій товщині теплоізоляції. Ножем вирізуєте з теплоізоляційного матеріалу відповідні утеплюючі шматки, які на 1 см повинні бути більші по довжині та ширині, ніж розмір відповідної щілини. Потім в розпір вставляєте в цю щілину утеплюючий шматок.

Монтаж пароізоляційної плівки.

  Після того як змонтували всю теплоізоляцію на місце, тоді чіпляєте пароізоляцію. Пароізоляційну плівку натягаєте поверх утеплюючих плит, і кріпіть стиплером до крокв на відстані скоб 15-20 см. Полотно пароізоляційної плівки вкладаєте в наклад 10 см і цей наклад склеюєте спеціальним стрічковим скотчем. Найбільш ефективно використовувати в утепленні мансарди фольговану пароізоляційну плівку, яка служить не тільки бар'єром для вологи, а також відбиває назад потік тепла, що виходить з приміщення. Фольгована пароізоляційна плівка найкращий варіант для утеплення мансарди, тому що вона служить на 5-10 років довше, і вона запобігає потраплянню мікроволокон мінеральної вати з утеплюючих плит в приміщення.

  Після утеплення мансарди та монтажу пароізоляційної плівки, прибивають горизонтальні бруски по лагах з кроком 50 см. Вони додатково ще фіксують теплоізоляційний шар. А також створюють повітряний прошарок між покладеною пароізоляцією і готовою внутрішньою обшивкою, яка забезпечує видалення вологи з поверхні плівки. До цих брусків саморізами прикручують внутрішню обшивку (це може бути фанера, ГКЛ, вагонка та ін.).

Утепление помещений.